Porady on-line

Zapisz się na porady on-line i porozmawiaj z nami bez
wychodzenia z domu.

Psycholodzy

mgr Karolina Włostowska - (dr n. o zdr., mgr psychologi)

Z wykształcenia jestem psychologiem ze specjalnością kliniczną i pielęgniarką. Mam ponad 10 letnie doświadczenie w pracy wykładowcy ze studentami kierunków medycznych, psychologii, prowadzeniu wykładów dla praktyków (lekarzy i pielęgniarek) oraz w pracy z pacjentem ciężko chorym i jego rodziną. Moją pasją jest dzielenie się wiedzą z innymi. Dlatego też kilkukrotnie byłam organizatorem kursów kwalifikacyjnych dla pielęgniarek, opiekunów, szkoleń dla wolontariuszy oraz konferencji naukowych z zakresu opieki paliatywnej dla studentów i praktyków. Jestem autorką artykułów naukowych z zakresu opieki paliatywnej oraz rozdziału do książki („Porozumienie z pacjentem. Relacje i komunikacja” (red. J. Doroszewski, M. Kulus, A. Markowski). Praktykę w pracy z pacjentem ciężko chorym i jego rodziną zdobywałam w jednostkach opieki paliatywnej, gdzie koncentrowałam się na poznawaniu potrzeb osób objętych opieką. Dodatkowo doświadczenie w pracy z drugim człowiekiem zdobywałam podczas staży zagranicznych (głównie w Hospicjum Dove w Hull – Wlk. Brytania, w ośrodku dla trędowatych w Jeevoday’a w Indiach, podczas misji medycznej Mołdawia-Ukraina). Mam również doświadczenie zawodowe w zarządzaniu zespołami.

Bardzo lubię pracę z ludźmi i wśród ludzi. Podstawą w pracy z klientem jest dla mnie autentyczna i szczera relacja, oparta na wzajemnym zaufaniu. W pracy kieruję się filozofią Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, a cele terapii wyznaczam z klientem w oparciu o jego potrzeby. Moją pasją jest również praca rozwojowa z dziećmi. W Gabinecie Linia Zdrowia współprowadzę zajęcia grupowe dla dzieci z zakresu Treningu Umiejętności Społecznych. Stale poszerzam swoją wiedzę z zakresu Integracji Sensorycznej, co umożliwia mi szersze spojrzenie na problemy dziecka.

Moje zainteresowania zawodowe związane są głównie z psychologią stresu, Mindfullness, psychoonkologią, integracją sensoryczną. 

Karolina Włostowska

 

Nasza lokalizacja

Nasz gabinet psychologiczny znajduje się w miejscowości Zielonka w domu jednorodzinnym.
Graniczymy z miejscowościami z powiatu wołomińskiego, tj. Wołomin, Kobyłka, Marki, Ząbki a także Radzymin. Do skorzystania z naszych usług zapraszamy także mieszkańców najbliższych dzielnic WarszawyRembertów, Wawer i Praga.

Sprawdź, jak dojechać >

Ośrodek Terapii i Rehabilitacji
ul. Wrzosowa 66
05-220 Zielonka / k. Warszawy