Porady on-line

Zapisz się na porady on-line i porozmawiaj z nami bez
wychodzenia z domu.

Psycholodzy

mgr Katarzyna Adamczyk – psycholog

Swoją pracę zaczynała w warszawskich żłobkach. Następnie ukończyła Podyplomowe Studium Pedagogiczne na SWPS i rozpoczęła pracę w przedszkolu, gdzie wspierała dzieci prowadząc m.in. warsztaty umiejętności społecznych oraz kadrę i rodziców poprzez konsultacje i warsztaty psychoedukacyjne – ma ukończoną Szkołę Warsztatu i Treningu Psychologicznego w Ośrodku INTRA.

Pracuje w poradni psychologiczno-pedagogicznej jako terapeuta dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu – ukończyła „Terapię behawioralną w teorii i praktyce: 3- modułowy kurs bazowy” w Fundacji „Krok po kroku na rzecz dzieci z zaburzeniami rozwoju i ich rodzin”.

Ponadto od ponad dwóch lat współpracuje z Ośrodkiem Pomocy Społecznej dzielnicy Bielany m.st. Warszawy, gdzie udziela indywidualnych konsultacji dorosłym. 

W Gabinecie Pomocy Psychologicznej “Linia Zdrowia” pracuje od stycznia 2020 roku, gdzie prowadzi terapię dzieci, młodzieży i dorosłych z zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami nastroju, ADHD oraz zaburzeniami zachowania. 

Katarzyna Adamczyk

Nasza lokalizacja

Nasz gabinet psychologiczny znajduje się w miejscowości Zielonka w domu jednorodzinnym.
Graniczymy z miejscowościami z powiatu wołomińskiego, tj. Wołomin, Kobyłka, Marki, Ząbki a także Radzymin. Do skorzystania z naszych usług zapraszamy także mieszkańców najbliższych dzielnic WarszawyRembertów, Wawer i Praga.

Sprawdź, jak dojechać >

Ośrodek Terapii i Rehabilitacji
ul. Wrzosowa 66
05-220 Zielonka / k. Warszawy