Porady on-line

Zapisz się na porady on-line i porozmawiaj z nami bez
wychodzenia z domu.

Aktualności

Praca dla terapeutów

Poszukujemy osób, które mają wolne 1-3 popołudnia tygodniowo i od września chciałyby rozpocząć z nami współpracę (w ramach umowy zlecenie) w charakterze:

  • psychiatry
  • terapeuty SI
  • rehabilitanta dziecięcego
  • psychoterapeuty systemowego z doświadczeniem w pracy z rodzinami z dziećmi

Dodatkowe informacje można uzyskać pod adresem gabinet@linia-zdrowia.pl lub telefonicznie 601 372 279. Z wybranymi osobami będziemy kontaktowali się pod koniec sierpnia.

 

W związku z potrzebą uzupełnienia naszego zespołu, prowadzimy rekrutację na następujące stanowiska:

 

1) Psychiatry i psychiatry dziecięcego do współpracy. Zależy nam na osobie z własną działalność gospodarczą i dyspozycyjnej kilka godzin w tygodniu.

 

2) Psychologa z uprawnieniami do prowadzenia Treningu Zastępowania Agresji i doświadczeniem w prowadzeniu tych grup lub grup Treningu Umiejętności Społecznych. Zależy nam na osobie dyspozycyjnej kilka godzin w tygodniu. 

 

3) Sekretarki/recepcjonistki (mile widziane panie 50+). Poszukujemy kogoś dyspozycyjnego w godzinach popołudniowych (20-25 h tygodniowo), odpowiedzialnego, sumiennego  i chętnego do nawiązania długotrwałej współpracy. Nie wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku.

 

4) Terapeuty z uprawnieniami SI z doświadczeniem zawodowym w tym zakresie i II stopniem w zakresie uprawnień do diagnozowania. Zależy nam na osobie odpowiedzialnej, rzetelnej i dyspozycyjnej kilka godzin w tygodniu.

 

Dodatkowe informacje można uzyskać pod adresem gabinet@linia-zdrowia.pl lub telefonicznie 601 372 279.

 

 

 

Linia Zdrowia – Gabinet Terapii

ul. Wrzosowa 66

05-220 Zielonka / k.Warszawy

 

 

Nasz gabinet znajduje się w domku jednorodzinnym w Zielonce. Miejsce to jest dobrze skomunikowane z Warszawą, Wołominem, Kobyłką, Ząbkami i Markami.

Szukaj w aktualnościach

Zobacz również

Potrzebujesz terapii?
Wybierz odpowiednią:

Nasza lokalizacja

Nasz gabinet psychologiczny znajduje się w miejscowości Zielonka w domu jednorodzinnym.
Graniczymy z miejscowościami z powiatu wołomińskiego, tj. Wołomin, Kobyłka, Marki, Ząbki a także Radzymin. Do skorzystania z naszych usług zapraszamy także mieszkańców najbliższych dzielnic WarszawyRembertów, Wawer i Praga.

Sprawdź, jak dojechać >

Ośrodek Terapii i Rehabilitacji
ul. Wrzosowa 66
05-220 Zielonka / k. Warszawy