Porady on-line

Zapisz się na porady on-line i porozmawiaj z nami bez
wychodzenia z domu.

Aktualności

Bezpłatne badania

26 czerwca Zielonka ul. Wrzosowa 66 tel. 503 527 656

 

 

Szanowni Państwo!

 

Zapraszamy wszystkich chętnych na bezpłatne BADANIA SŁUCHU w naszym gabinecie Linia Zdrowia.

 

Niedosłuch można zdiagnozować przy pomocy audiometru, który emintując dźwięki w podstawowym zakresie słyszalności, pozwala na ich zróżnicowanie i pomiar oraz wyznaczenie progów słyszalności. W ten sposób poprzez wykreślenie audiogramu możemy określić rodzaj oraz wielkości ubytku słuchu.

 

ERFA Audio-Ton Ośrodek Diagnostyki Słuchu S.J. zapewnia wysoki poziom usług. Posiada nowoczesny sprzęt do przeprowadzania badań. Zatrudniaj specjalistów z wieloletnią praktyką, potrafiących nawiązać odpowiedni kontakt z badanymi. W przypadku stwierdzenia wady słuchu, służą radą w dalszym postępowaniu. Oferują możliwość doboru aparatu słuchowego. Posiadają szeroki asortyment aparatów słuchowych renomowanych firm zatwierdzonych przez Centralny Ośrodek Techniki w Warszawie.

 

Na badania zapraszamy wszystkich mieszkańców okolicznych miejscowości t.j. Wołomin, Marki, Ząbki, Radzymin, Kobyłka, Tłuszcz, Warszawa Rembertów, Warszawa Wawer, Otwock, Legionowo i Zielonka.

 

Badania odbędą się 26 czerwca w naszym gabinecie Linia Zdrowia w Zielonce. Istnieje możliwość doboru apartu słuchowego w razie potrzeby.

 

Zapisy i informacje pod numerem 503 527 656

 

Linia Zdrowia

Zielonka

 

Szukaj w aktualnościach

Zobacz również

Potrzebujesz terapii?
Wybierz odpowiednią:

Nasza lokalizacja

Nasz gabinet psychologiczny znajduje się w miejscowości Zielonka w domu jednorodzinnym.
Graniczymy z miejscowościami z powiatu wołomińskiego, tj. Wołomin, Kobyłka, Marki, Ząbki a także Radzymin. Do skorzystania z naszych usług zapraszamy także mieszkańców najbliższych dzielnic WarszawyRembertów, Wawer i Praga.

Sprawdź, jak dojechać >

Ośrodek Terapii i Rehabilitacji
ul. Wrzosowa 66
05-220 Zielonka / k. Warszawy