Porady on-line

Zapisz się na porady on-line i porozmawiaj z nami bez
wychodzenia z domu.

O nas

 

 

Gabinet Terapii Linia Zdrowia oferuje kompleksową pomoc psychologiczną
i terapeutyczną dla dzieci i dorosłych.

W Zielonce przy ulicy Wrzosowej 66 mieścimy się od listopada 2012 roku. Obecne miejsce zapewnia nam większe możliwości rozwoju i szerszej oferty pomocy naszm pacjentom. Posiadamy 3 sale na terapię indywidualną, jedną salę grupową oraz dużą salę (prawie 30m2) przeznaczoną na zajęcia ruchowe. Staramy się zapewnić kompleksową terapię wszystkim pacjentom w jednym miejscu. Zatrudniamy sztab profesjonalistów, którzy poradzą sobie z każdym problemem.

Nasz gabinet mieści się w Zielonce pod Warszawą w domku jednorodzinnym, który w całości przeznaczony jest na naszą działalność. Dzięki temu zapewniamy naszym klientom przyjazną, rodzinną atmosferę, ale także anonimowość.

Staramy się stworzyć dla naszych pacjentów, tych małych i dużych, przyjazne miejsce, w którym zapewnimy im odpowiednio dobraną pomoc. Nasz zespół jest ze sobą w ciągłym kontaktcie, co zapewnia wymianę informacji przy różnych formach terapii, a co za tym idzie, efekty pracy są szybciej i lepiej widoczne.

Naszą ofertę kierujemy do osób, które po powrocie z pracy z Warszawy, nie mają ochoty jechać tam ponownie na zajęcia ze swoim dzieckiem. Zapraszamy do odwiedzin wszyskich mieszkanców naszej Zielonki, ale także miejscowości okolicznych – Wołomina, Marek, Kobyłki, Ząbek, Tłuszcza i Radzymina, ale także bliskch dzielnic Warszawy (Rembertów, Wawer, Praga).

Skontaktuj się z nami mailowo gabinet@linia-zdrowia.pl – chętnie pomożemy w rozwiązaniu każdego problemu,
w znalezieniu dla Ciebie bądź Twojego dziecka odpowiedniej terapii i zajęć. Na maila prosimy kierować także wszelkie uwagi i pytania. Chcemy być w ciągłym kontakcie z naszymi klientami, bo to dzięki nim możemy cały czas poprawiać jakość naszych usług i tworzyć nowe zajęcia.

Linia Zdrowia

ul. Wrzosowa 66

05-220 Zielonka

tel. 503 527 656

gabinet@linia-zdrowia.pl

www.linia-zdrowia.pl

Potrzebujesz terapii?
Wybierz odpowiednią:

Nasza lokalizacja

Nasz gabinet psychologiczny znajduje się w miejscowości Zielonka w domu jednorodzinnym.
Graniczymy z miejscowościami z powiatu wołomińskiego, tj. Wołomin, Kobyłka, Marki, Ząbki a także Radzymin. Do skorzystania z naszych usług zapraszamy także mieszkańców najbliższych dzielnic WarszawyRembertów, Wawer i Praga.

Sprawdź, jak dojechać >

Ośrodek Terapii i Rehabilitacji
ul. Wrzosowa 66
05-220 Zielonka / k. Warszawy