Porady on-line

Zapisz się na porady on-line i porozmawiaj z nami bez
wychodzenia z domu.

Praktyki dla studentów i absolwentów


Gabinet Terapii Linia Zdrowia zaprasza do udziału w SZKOLENIOWYM STAŻU TERAPEUTYCZNYM

Staż odbywa się w trybie rocznym od września do czerwca każdego roku.

Oferta stażu skierowana jest do młodych psychologów – absolwentów i studentów V roku kierunku psychologii.

Celem stażu jest pomoc przyszłym psychologom w rozpoczęciu praktyki zawodowej poprzez solidne przygotowanie do pracy terapeutycznej, możliwość nauki i zdobywanie doświadczenia klinicznego do pracy indywidualnej z dzieckiem oraz w pracy grupowej głównie z dziećmi z zaburzeniami rozwoju: ADHD, zespół Aspergera, wysokofunkcjonujący autyzm.

Stażyści praktykują przede wszystkim poprzez:

-współprowadzenie grup terapeutycznych dla dzieci, prowadzenie dokumentacji, przygotowywanie materiałów na zajęcia

-dodatkowo w razie możliwości udział w indywidualnej terapii dzieci oraz spotkaniach z rodzicami.

W miarę nabywania umiejętności, samodzielna aktywność stażystów będzie coraz większa. Jednak przez cały czas trwania stażu będą pozostawali pod opieką i superwizją doświadczonego pracownika. Stażyści obecni są na stażu dwa dni w tygodniu, chyba że chcą uczestniczyć w większej ilości zajęć a istnieje taka możliwość.

Podczas trwania stażu będzie możliwość uczestniczenia w zajęciach i konsultacji z terapeutami różnych specjalności. Pracują u nas logopedzi, fizjoterapeuci, terapeuci SI, pedagodzy. Nasi terapeuci chętnie w razie możliwości udzielą cennych rad i doradzą w terapii indywidualnej.

Poprzez możliwość konsultacji z wyżej wymienionymi specjalistami osoby kończące staż w naszym gabinecie będą świadome, że programowanie terapii dziecka często wymaga działania interdyscyplinarnego.

Oferta stażu jest bezpłatna, jednakże osoba uczestnicząca w stażu zobowiązuje się do dodatkowej pracy na terenie gabinetu. Praca ma polegać m.in. na pisaniu artykułów oraz krótkich notek z zakresu psychologii, a także pomoc w reklamie gabinetu.

Po zakończeniu stażu wystawiamy certyfikat ukończenia potwierdzający wiedzę i umiejętności nabyte podczas rocznego szkolenia.

Oferujemy również możliwość dalszej współpracy na zasadzie pracy zawodowej w gabinecie.

Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV na nasz adres mailowy gabinet@-linia.zdrowia.pl. W sierpniu zaprosimy wszystkich na wstępne rozmowy w naszym gabinecie.

 

  • Zapraszamy studentów i pasjonatów psychologii, logopedii, pedagogiki lub fizjoterapii do nadsyłania artykułów do publikacji na naszym blogu. Przyjmujemy teksty dotąd niepublikowane, w tym studenckie prace zaliczeniowe. Osoby zainteresowane współpracą prosimy o kontakt na gabinet@linia-zdrowia.pl.

 

  • Gabinet Terapii Linia Zdrowia poszukuje stażysty będącego studentem lub absolwentem fizjoterapii. Nie wymagamy doświadczenia, a jedynie chęci do pracy, sumiennej i odpowiedzialnej postawy oraz umiejętności współpracy z dziećmi.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod adresem gabinet@linia-zdrowia.pl lub telefonicznie 601 372 279.

Linia Zdrowia – Gabinet Terapii
Zielonka, ul. Wrzosowa 66

 

Nasz gabinet znajduje się w Zielonce, przy trasie Warszawa – Wołomin oraz Warszawa Rembertów – Marki w domu jednorodzinnym.

Potrzebujesz terapii?
Wybierz odpowiednią:

Nasza lokalizacja

Nasz gabinet psychologiczny znajduje się w miejscowości Zielonka w domu jednorodzinnym.
Graniczymy z miejscowościami z powiatu wołomińskiego, tj. Wołomin, Kobyłka, Marki, Ząbki a także Radzymin. Do skorzystania z naszych usług zapraszamy także mieszkańców najbliższych dzielnic WarszawyRembertów, Wawer i Praga.

Sprawdź, jak dojechać >

Ośrodek Terapii i Rehabilitacji
ul. Wrzosowa 66
05-220 Zielonka / k. Warszawy