Porady on-line

Zapisz się na porady on-line i porozmawiaj z nami bez
wychodzenia z domu.

Aktualności

Grupy terapeutyczne dla dzieci od września

Jak co roku, we wrześniu rozpoczniemy kolejny sezon prowadzenia grup terapeutycznych dla dzieci. W roku szkolnym 2017/18 pracowały cały czas grupy dla dzieci od wieku przedszkolnego do gimnazjalnego. 

 

W roku 2018/19 planujemy utworzyć taką samą liczbę działających grup. Aby zapisać się na zajęcia, należy najpierw umówić się na konsultację z psychologiem prowadzącym grupy rozwoju umiejętności społecznych. Pani Agnieszka sama umawia swoich pacjentów, dlatego prosimy kontaktować się z nią pod numerem 601 372 279. Wcześniejsze umówienie wizyty gwarantuje Państwa dziecku rezerwację miejsca na zajęciach.

 

Trening umiejętności społecznych przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży przejawiających trudności w funkcjonowaniu w grupie rówieśniczej, impulsywnych, opozycyjnych, nieśmiałych i wycofanych społecznie. Grupy pomagają dzieciom nabyć umiejętność dostosowywania się do zasad i norm, nieulegania negatywnym wpływom czy kontrolowanie agresji. Zapraszamy także dzieci z problemami wychowawczymi i szkolnymi. 

 

Wszystkie dodatkowe informacje w naszej ofercie na stronie bądź telefonicznie u Pani Agnieszki i mailowo: gabinet@linia-zdrowia.pl 

Szukaj w aktualnościach

Zobacz również

Potrzebujesz terapii?
Wybierz odpowiednią:

Nasza lokalizacja

Nasz gabinet psychologiczny znajduje się w miejscowości Zielonka w domu jednorodzinnym.
Graniczymy z miejscowościami z powiatu wołomińskiego, tj. Wołomin, Kobyłka, Marki, Ząbki a także Radzymin. Do skorzystania z naszych usług zapraszamy także mieszkańców najbliższych dzielnic WarszawyRembertów, Wawer i Praga.

Sprawdź, jak dojechać >

Ośrodek Terapii i Rehabilitacji
ul. Wrzosowa 66
05-220 Zielonka / k. Warszawy