Porady on-line

Zapisz się na porady on-line i porozmawiaj z nami bez
wychodzenia z domu.

Aktualności

Grupy terapeutyczne (TUS) Zielonka, Wołomin, Warszawa

Od września nowy sezon grup rozwoju umiejętności społecznych – TUS.

Od września rozpoczynamy kolejny sezon Treningu Umiejętności Społecznych. Już od wielu lat tworzymy grupy dla dzieci z podziałem na kategorii wiekowe (od przedszkola po szkołę średnią), które działają przez cały rok szkolny.

 

Grupy TUS zaadresowane są dla dzieci z trudnościami w funcjonowaniu w grupie. Jeśli Twoje dziecko jest impulsywne, buntuje się, jest nieśmiałe i lękliwe, łatwo ulega negatywnym wpływom i nie potrafi dostosować się do zasad, właśnie takie zajęcia będą dla niego odpowiednie.

Na grupach dzieci uczą się samokontroli, przestrzegania zasad, rozumieć sytuacje społeczne oraz własne emocje, a także ćwiczą komunikowanie się w grupie i współpracy. Znajdują także nowych przyjaciół.

Zajęcia TUS dedykowane są przede wszystkim dla dzieci z diagnozami ADHD, Zespołem Aspergera, wysokofunkcjonującym autyzmem, zaburzenia ODD oraz nieśmiałych i lękliwych.

 

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w formie warsztatowej.

 

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem zapraszamy do zgłaszania swoich dzieci drogą mailowią na adres gabinet@linia-zdrowia.pl z podaniem imienia i nazwiska, wieku, telefonu kontaktowego oraz powodu chęci zapisania dziecka na zajęcia.

 

Dzieci zgłoszone mailowo mają pierwszeństwo miejsca na grupach. Psycholog prowadzący zajęcia będzie kontaktował się ze wszystkimi chętnymi w celu umówienia konsultacji przed dołączeniem do grupy.

 

Po więcej informacji o grupach zapraszamy do naszej oferty.

Linia Zdrowia

ul. Wrzosowa 66

05-220 Zielonka/Warszawy

 

Szukaj w aktualnościach

Zobacz również

Potrzebujesz terapii?
Wybierz odpowiednią:

Nasza lokalizacja

Nasz gabinet psychologiczny znajduje się w miejscowości Zielonka w domu jednorodzinnym.
Graniczymy z miejscowościami z powiatu wołomińskiego, tj. Wołomin, Kobyłka, Marki, Ząbki a także Radzymin. Do skorzystania z naszych usług zapraszamy także mieszkańców najbliższych dzielnic WarszawyRembertów, Wawer i Praga.

Sprawdź, jak dojechać >

Ośrodek Terapii i Rehabilitacji
ul. Wrzosowa 66
05-220 Zielonka / k. Warszawy