Porady on-line

Zapisz się na porady on-line i porozmawiaj z nami bez
wychodzenia z domu.

Aktualności

Kurs dla rodziców – II część

08 marca (sobota) w godzinach 10.00 – 15.00

 

 

 

Szanowni Państwo, w sobotę 1 lutego odbył się Kurs dla rodziców dotyczący radzenia sobie z problemami wychowawczymi „TRUDNE DZIECKO”. Miło nam powiadomić, że szkolenie tak podobało się uczestnikom, iż postanowili kontynuować spotkania, by dalej poszerzać swoją wiedzę. Wobec czego miło mi zaprosić wszystkich Państwa na kolejne warsztaty w dniu 08 marca (sobota) w godzinach 10.00 – 15.00

 

Podobnie jak na poprzednim szkoleniu będziemy dalej ćwiczyć proste sposoby rozwiązywania problemów pojawiających się w relacjach z dzieckiem oraz przećwiczymy skuteczne sposoby motywowania dzieci.

 

Inwestycja:

  • 150 zł za jedna osobę i 200 za dwie osoby,

  • 100 zł za jedna osobę i 150 zł za dwie – dla rodziców dzieci uczęszczających na zajęcia,

  • 100 zł za dwie osoby – dla rodziców kontynuujących szkolenie.

 

Prosimy o zgłaszanie się chętnych do pani psycholog Agnieszki Idźkowskiej-Guz tel. 601-372-279.

 

Kurs się odbędzie się, jeśli zgłosi się co najmniej 5 osób. Zgłoszenia do 5 marca 2014

 

Serdecznie zapraszamy do dalszego korzystania z naszych usług i jeśli uważają je Państwo za wartościowe i są z nich zadowoleni, będziemy bardzo wdzięczni za polecanie ich innym zainteresowanym osobom. Polecamy do obejrzenia i polubienia nasze konto na Facebooku: Linia Zdrowia – Gabinet Terapii (można je przeglądać z naszej strony bez logowania). Z góry dziękujemy.

 

Gabinet pomocy psychologicznej i terapuetycznej – Linia Zdrowia

 

W naszym gabinecie przyjmuje: psycholog, pedagog (leczenie dysleksji, leczenie autyzmu), logopeda, fizjoterapueta, terapeuta Integracji Sensorycznej, hipoterapeuta oraz dietetyk. Prowadzimy grupy terapeutyczne dla dzieci i młodzieży, rehabilitację dla dzieci, zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym, warsztaty dla rodziców i warsztaty plastyczne. 

Szukaj w aktualnościach

Zobacz również

Potrzebujesz terapii?
Wybierz odpowiednią:

Nasza lokalizacja

Nasz gabinet psychologiczny znajduje się w miejscowości Zielonka w domu jednorodzinnym.
Graniczymy z miejscowościami z powiatu wołomińskiego, tj. Wołomin, Kobyłka, Marki, Ząbki a także Radzymin. Do skorzystania z naszych usług zapraszamy także mieszkańców najbliższych dzielnic WarszawyRembertów, Wawer i Praga.

Sprawdź, jak dojechać >

Ośrodek Terapii i Rehabilitacji
ul. Wrzosowa 66
05-220 Zielonka / k. Warszawy