Porady on-line

Zapisz się na porady on-line i porozmawiaj z nami bez
wychodzenia z domu.

Aktualności

Kurs dla rodziców w listopadzie

Przyjmujemy zgłoszenia – gabinet@linia-zdrowia.pl

 

 

przyjmujemy zapisy – już teraz

 

Jak co roku chcielibyśmy ponownie rozpocząć nasze KURSY DLA RODZICÓW, skierowane przede wszystkim dla rodziców dzieci uczęszczających na TUS jako wsparcie terapii, ale także dla wszystkich chętnych osób doświadczających trudności wychowawczych i potrzebujących wsparcia. Warsztaty poprowadzi psycholog Agnieszka Idźkowska-Guz

 

Kurs odbędzie się w listopadzie, natomiast już teraz prosimy o zgłoszenia zainteresowanych osób, ponieważ zależy nam by znaleźć jak najbardziej dogodny termin szkolenia. Bardzo cenne będą dla nas także informacje, jakie tematy, problemy i zagadnienia chcieliby Państwo poruszyć na warsztatach. Wszystkie propozycje prosimy przesyłać na maila gabinet@linia-zdrowia.pl. Postaramy się stworzyć taki plan kursu, aby każdy rodzic wyszedł z niego ze wszystkimi ważnymi dla niego informacjami.

 

Inwestycja:

  • 170 zł za jedną osobę
  • 300 zł za dwie osoby 

 

 

Zgłoszenia przyjmujemy drogą mailową gabinet@linia-zdrowia.pl z dopiskiem KURS DLA RODZICÓW lub smsowo pod numerem 601 372 279. Zapraszamy do zgłaszania par, co pozwoli wprowadzić z domu skuteczniej nowe metody wychowacze. 

  

Czekamy na Państwa pytania oraz zgłoszenia gabinet@linia-zdrowia.pl.

 

 

Zobacz nasze aktualne informacje

Szukaj w aktualnościach

Zobacz również

Potrzebujesz terapii?
Wybierz odpowiednią:

Nasza lokalizacja

Nasz gabinet psychologiczny znajduje się w miejscowości Zielonka w domu jednorodzinnym.
Graniczymy z miejscowościami z powiatu wołomińskiego, tj. Wołomin, Kobyłka, Marki, Ząbki a także Radzymin. Do skorzystania z naszych usług zapraszamy także mieszkańców najbliższych dzielnic WarszawyRembertów, Wawer i Praga.

Sprawdź, jak dojechać >

Ośrodek Terapii i Rehabilitacji
ul. Wrzosowa 66
05-220 Zielonka / k. Warszawy