Porady on-line

Zapisz się na porady on-line i porozmawiaj z nami bez
wychodzenia z domu.

Aktualności

Nabór na staż psychologiczny 2016/17r

Gabinet Terapii Linia Zdrowia zaprasza do udziału w PSYCHOLOGICZNYM STAŻU TERAPEUTYCZNYM.

 

Staż odbywa się w trybie rocznym od września 2016r. do czerwca 2017r.

 

Oferta stażu skierowana jest do młodych psychologów – absolwentów i studentów V roku kierunku psychologii.

 

 

Celem stażu jest pomoc przyszłym psychologom w rozpoczęciu praktyki zawodowej poprzez solidne przygotowanie do pracy terapeutycznej, możliwość nauki i zdobywanie doświadczenia klinicznego do pracy indywidualnej z dzieckiem oraz w pracy grupowej głównie z dziećmi z zaburzeniami rozwoju: ADHD, zespół Aspergera, wysokofunkcjonujący autyzm.

 

 

Stażyści praktykują przede wszystkim poprzez:

-współprowadzenie grup terapeutycznych dla dzieci, prowadzenie dokumentacji, przygotowywanie materiałów na zajęcia

-dodatkowo w razie możliwości udział w indywidualnej terapii dzieci oraz spotkaniach z rodzicami.

 

 

W miarę nabywania umiejętności, samodzielna aktywność stażystów będzie coraz większa. Jednak przez cały czas trwania stażu będą pozostawali pod opieką i superwizją doświadczonego pracownika. Stażyści obecni są na stażu dwa dni w tygodniu, chyba że chcą uczestniczyć w większej ilości zajęć a istnieje taka możliwość.

 

 

Podczas trwania stażu będzie możliwość uczestniczenia w zajęciach i konsultacji z terapeutami różnych specjalności. Pracują u nas logopedzi, fizjoterapeuci, terapeuci SI, pedagodzy. Nasi terapeuci chętnie w razie możliwości udzielą cennych rad i doradzą w terapii indywidualnej.  

 

 

Poprzez możliwość konsultacji z wyżej wymienionymi specjalistami osoby kończące staż w naszym gabinecie będą świadome, że programowanie terapii dziecka często wymaga działania interdyscyplinarnego.

 

 

Oferta stażu jest bezpłatna, jednakże osoba uczestnicząca w stażu zobowiązuje się do dodatkowej pracy na terenie gabinetu. Praca ma polegać m.in. na pisaniu artykułów oraz krótkich notek z zakresu psychologii, a także pomoc w reklamie gabinetu.

 

 

Po zakończeniu stażu wystawiamy certyfikat ukończenia potwierdzający wiedzę i umiejętności nabyte podczas rocznego szkolenia.

 

 

Oferujemy również możliwość dalszej współpracy na zasadzie pracy zawodowej w gabinecie.

 

 

Wszystkich zainteresowanych odbyciem stażu prosimy o kontakt telefoniczny z Panią Agnieszką pod numerem 601 372 279 w celu umówienia spotkania, na które prosimy przynieść wydrukowane CV. 

 

 

Linia Zdrowia – Gabinet Terapii
Zielonka, ul. Wrzosowa 66

 

 

 

Zobacz nasze aktualne informacje

Szukaj w aktualnościach

Zobacz również

Potrzebujesz terapii?
Wybierz odpowiednią:

Nasza lokalizacja

Nasz gabinet psychologiczny znajduje się w miejscowości Zielonka w domu jednorodzinnym.
Graniczymy z miejscowościami z powiatu wołomińskiego, tj. Wołomin, Kobyłka, Marki, Ząbki a także Radzymin. Do skorzystania z naszych usług zapraszamy także mieszkańców najbliższych dzielnic WarszawyRembertów, Wawer i Praga.

Sprawdź, jak dojechać >

Ośrodek Terapii i Rehabilitacji
ul. Wrzosowa 66
05-220 Zielonka / k. Warszawy