Porady on-line

Zapisz się na porady on-line i porozmawiaj z nami bez
wychodzenia z domu.

Trenerzy TUS

Aleksandra Berlińska

mgr Aleksandra Berlińska – psycholog, trener Treningu Umiejętności Społecznych (TUS)

Ukończyła 5-letnie jednolite studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku Psychologia (ze specjalnością Psychologia kliniczna dziecka i rodziny). Kontynuuje edukacje m.in na studiach podyplomowych na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywała w trakcie staży w Ośrodku i Fundacji „Terapeutyczna” oraz Powiatowym Ośrodku Interwencji Kryzysowej.

Na co dzień pracuje jako psycholog w Liceum Ogólnokształcącym oraz współpracuje z kilkoma placówkami z obszaru zdrowia psychicznego. Jest również certyfikowanym trenerem Treningu Umiejętności Społecznych. Stale podnosi swoje kwalifikacje w celu zapewnienia adekwatnej pomocy zgodnej z aktualną wiedzą naukową. Jej zainteresowania skupiają się głównie wokół analizy doświadczeń z dzieciństwa, przywiązania i relacji międzyludzkich, radzenia sobie ze stresem oraz regulacji emocji. W swojej pracy łączy elementy różnych nurtów i metod terapeutycznych, zwracając szczególną uwagę na indywidualne potrzeby i możliwości swoich podopiecznych.

Pozdrawiam

 

Aleksandra Berlińska

Nasza lokalizacja

Nasz gabinet psychologiczny znajduje się w miejscowości Zielonka w domu jednorodzinnym.
Graniczymy z miejscowościami z powiatu wołomińskiego, tj. Wołomin, Kobyłka, Marki, Ząbki a także Radzymin. Do skorzystania z naszych usług zapraszamy także mieszkańców najbliższych dzielnic WarszawyRembertów, Wawer i Praga.

Sprawdź, jak dojechać >

Ośrodek Terapii i Rehabilitacji
ul. Wrzosowa 66
05-220 Zielonka / k. Warszawy