Porady on-line

Zapisz się na porady on-line i porozmawiaj z nami bez
wychodzenia z domu.

Psycholodzy

mgr Agnieszka Idźkowska-Guz

Ukończyła z wyróżnieniem SWPS (w trakcie studiów otrzymywałam stypendium naukowe drugiego stopnia). Specjalizowała się w pracy z pacjentami cierpiącymi z powodu zaburzeń psychosomatycznych, szczególnie chorób serca oraz onkologicznych (odbyła praktyki w ośrodkach kardiologicznych w Aninie i Konstancinie oraz w wołomińskim Hospicjum).

Po ukończeniu studiów skończyła Staż Psychoterapeutyczny w Akademickim Centrum Terapeutycznym przy SWPS w profilu dziecięcym. W trakcie stażu współprowadziła grupy terapeutyczne i wolontariat studencki dla dzieci z ADHD i innymi problemami społecznymi. Odbyłam cykl 9 szkoleń z zakresu diagnozy i terapii zaburzeń rozwoju u dzieci ze spektrum autyzmu oraz Warsztaty wychowawcze dla Rodziców i Nauczycieli (dwa stopnie). Od 2002 współpracuje z fundacją HOMO HOMINI imienia Karola De Foucauld. Jestem współautorką programu profilaktycznego realizowanego przez fundację pt. „Księżniczka Roku” skierowanego do dzieci i młodzieży zapobiegającemu rozwojowi zaburzeń odżywiania. Program jest jednym z serii tak zwanych „Szczepionek profilaktycznych” opracowanych w fundacji.

Zakres pomocy: trudne sytuacje, kryzysy życiowe, konflikty, rozstania, trudności adaptacyjne, doświadczenia urazowe, problemy z utrzymaniem prawidłowej wagi, wsparcie w chorobach somatycznych (rak, choroby serca), opanowanie stresu, trudności i brak satysfakcji w kontaktach z ludźmi, poczucie bezsensu, problemy wychowawcze, nadpobudliwość psychoruchowa (ADHD), lęki, kłopoty szkolne, konflikty rodzinne, terapia par, terapia wspierająca leczenie uzależnień, nerwice, depresje, inne..

Agnieszka Idźkowska-Guz

Nasza lokalizacja

Nasz gabinet psychologiczny znajduje się w miejscowości Zielonka w domu jednorodzinnym.
Graniczymy z miejscowościami z powiatu wołomińskiego, tj. Wołomin, Kobyłka, Marki, Ząbki a także Radzymin. Do skorzystania z naszych usług zapraszamy także mieszkańców najbliższych dzielnic WarszawyRembertów, Wawer i Praga.

Sprawdź, jak dojechać >

Ośrodek Terapii i Rehabilitacji
ul. Wrzosowa 66
05-220 Zielonka / k. Warszawy