Porady on-line

Zapisz się na porady on-line i porozmawiaj z nami bez
wychodzenia z domu.

Fizjoterapeuci

mgr Marta Starzyńska - fizjoterapeutka

Jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, wydziału Fizjoterapii. Dyplom magisterski obroniła w 2011 roku, jednakże ze względu na macierzyństwo (ma córkę i syna), pracę w zawodzie rozpoczęła dopiero w 2014 roku.

Specjalizuje się między innymi w wadach postawy u dzieci (od stóp-do głów), terapią ręki, kinesio-taping’iem, poprawianiem kondycji mięśniowej u dzieci i młodzieży z autyzmem, z zespołem Aspergera, czy z ADHD. W pracy z podopiecznymi ceni sobie ich pełne zaangażowanie w wykonywanie ćwiczeń, czy zadań im powierzonych. A z drugiej strony w miarę trwania zajęć osobiście dostosowuje intensywność ćwiczeń do obecnej kondycji fizycznej oraz psychicznej młodego pacjenta, ponieważ oni też mają lepsze i gorsze dni.

W wolnym czasie uwielbia uczęszczać na zajęcia jogi, gdzie na własnej skórze doświadcza, jak wiele pracy trzeba włożyć, aby coś „przebudować” w swoim organizmie.   Pełna uznania jest dla rodziców jej podopiecznych, którzy swój wolny czas poświęcają na dowiezienie na zajęcia swoich dzieci, aby w przyszłości nie doświadczały one bólu ze strony aparatu ruchu.

Marta Starzyńska

Nasza lokalizacja

Nasz gabinet psychologiczny znajduje się w miejscowości Zielonka w domu jednorodzinnym.
Graniczymy z miejscowościami z powiatu wołomińskiego, tj. Wołomin, Kobyłka, Marki, Ząbki a także Radzymin. Do skorzystania z naszych usług zapraszamy także mieszkańców najbliższych dzielnic WarszawyRembertów, Wawer i Praga.

Sprawdź, jak dojechać >

Ośrodek Terapii i Rehabilitacji
ul. Wrzosowa 66
05-220 Zielonka / k. Warszawy