Porady on-line

Zapisz się na porady on-line i porozmawiaj z nami bez
wychodzenia z domu.

Autorzy artykułów

mgr Martyna Kruzel

Psychologię studiowałam na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. W czasie studiów realizowałam specjalność z psychoterapii zaburzeń psychicznych oraz psychologii zdrowia i choroby.

Jednym z obszarów moich zainteresowań jest neuropsychologia kliniczna. W tym celu uczestniczyłam w 75-godzinnym kursie z Neuropsychologii Klinicznej Dziecka oraz w półrocznej wymianie na niemieckim uniwersytecie (Universität des Saarlandes), na którym pogłębiałam wiedzę z zakresu diagnostyki oraz terapii zaburzeń psychicznych i neuropsychologicznych.

Ukończyłam również podstawowy kurs z EEG biofeedbacku, dzięki któremu posiadłam umiejętność przeprowadzania treningów neurofeedbackiem z wykorzystaniem standardowych protokołów SMR/Theta oraz Beta/Theta. Metoda ta jest polecana w pracy z dziećmi i dorosłymi, cierpiącymi m.in. z powodu trudności z koncentracją, nadpobudliwości czy też obniżonej odporności na stres.

W celu ciągłego poszerzania swojego repertuaru metod pracy, regularnie uczestniczę w szkoleniach oraz staram się mieć kontakt z różnymi grupami wiekowymi. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywałam w czasie stażu w Centrum Treningu Uwagi Słuchowej metodą Tomatisa i podczas rocznego wolontariatu na dziecięcym oddziale onkologicznym a z osobami dorosłymi na stażu w Poznańskim Ośrodku Zdrowia Psychicznego oraz podczas wolontariatu w Punkcie Interwencji Kryzysowej.

Martyna Kruzel

Nasza lokalizacja

Nasz gabinet psychologiczny znajduje się w miejscowości Zielonka w domu jednorodzinnym.
Graniczymy z miejscowościami z powiatu wołomińskiego, tj. Wołomin, Kobyłka, Marki, Ząbki a także Radzymin. Do skorzystania z naszych usług zapraszamy także mieszkańców najbliższych dzielnic WarszawyRembertów, Wawer i Praga.

Sprawdź, jak dojechać >

Ośrodek Terapii i Rehabilitacji
ul. Wrzosowa 66
05-220 Zielonka / k. Warszawy