Porady on-line

Zapisz się na porady on-line i porozmawiaj z nami bez
wychodzenia z domu.

Aktualności

PEDAGOG, LOGOPEDA, SI, TUS, ROK 2023

Drodzy Rodzice, 

Wspomagajmy dzieci z trudnościami szkolnymi oraz społecznymi. Czekają świetnie wyspecjalizowani pedagodzy, logopedzi, terapeuci Si, rehabilitanci oraz terapeuci z wieloletnim stażem w prowadzeniu zajęć TUS.

Ofertę kierujemy do dzieci mających trudności we współpracy oraz adaptacji w grupach, dzieci nieśmiałych oraz niegotowych na rozstanie z rodzicami, dzieci które mają trudności z rozpoznawaniem oraz radzeniem sobie ze swoimi emocjami, ale również tych, które pragną nawiązać nowe znajomości i spędzić miło czas.

Wszystkie niezbędne informacja znajdą Państwo w naszej ofercie

W razie większej ilości pytań, zapraszamy do kontaktu telefonicznego. 

ZAPISY: 503-527-656 lub mailowo: gabinet@linia-zdrowia.pl 

Nasz gabinet psychologiczny znajduje się w miejscowości Zielonka w domu jednorodzinnym. Graniczymy z miejscowościami z powiatu wołomińskiego, tj. WołominKobyłkaMarkiZąbki a także Radzymin. Do skorzystania z naszych usług zapraszamy także mieszkańców najbliższych dzielnic Warszawy – RembertówWawer i Praga. Możliwości dojazdu do naszego gabinetu znajdziecie tutaj.

Szukaj w aktualnościach

Zobacz również

Potrzebujesz terapii?
Wybierz odpowiednią:

Nasza lokalizacja

Nasz gabinet psychologiczny znajduje się w miejscowości Zielonka w domu jednorodzinnym.
Graniczymy z miejscowościami z powiatu wołomińskiego, tj. Wołomin, Kobyłka, Marki, Ząbki a także Radzymin. Do skorzystania z naszych usług zapraszamy także mieszkańców najbliższych dzielnic WarszawyRembertów, Wawer i Praga.

Sprawdź, jak dojechać >

Ośrodek Terapii i Rehabilitacji
ul. Wrzosowa 66
05-220 Zielonka / k. Warszawy