Porady on-line

Zapisz się na porady on-line i porozmawiaj z nami bez
wychodzenia z domu.

Aktualności

Trwają zapisy na gimnastykę korekcyjną!

Zapraszamy do zapisywania się na zajęcia gimnastyki korekcyjnej. Zapewni to Państwa dzieciom pewne miejsce na zajęciach.

 

 

Zajęcia odbywają się w grupach, co zapewnia mniejszą cenę za zajęca, a dzieci poznają się nawazajem i nawiązują nowe przyjaźnie. Dzieci o wile bardziej lubią także ćwiczyć razem, mają większą motywacje, a zajęcia nie są dla nich karą i przykrym obowiązkiem.

 

 

Rodzicu, pamiętaj, że o prawidłową postawę swojego dziecka należy zadbać jak najwcześniej. Organizm dziecka kiedy rośnie i rozwija się jest bardzo plastyczny i łatwo można pozbyć się wszystkich nieprawidłowości. Wykorzystaj ten czas i zapewnij dziecku pomoc w uzyskaniu prawidłowej postawy ciała. Będzię to miało duży wpływ na jego starsze życie, kiedy wszelkie wady postawy dają o sobie znać. Zadbaj o swoje dziecko!

 

 

Ćwiczenia będą odbywały się w każdy poniedziałek i czwartek. Trwają 45 minut. 

 

 

Koszt pojedynczych zajęć to 45 zł. Przy wykupieni większej ilości zajęć, cena za zajęcia zmniejsza się. 

 

 

 

Koszt 1 zajęć to 45 zł. 

4 zajęcia – 170 zł

8 zajęć – 320 zł

12 zajęć – 440 zł

 

 

 

Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty gimnastyki korekcyjnej i przeczytania najczęściej zadawanych pytań do fizjoterapeuty, który będzie prowadził gimnastykę korekcyjną. Wszystkie zawarte tam informacje pozwolą Państwu poszerzyć swoją wiedzę oraz odpowiednio przygotować do zajęć.

 

 

Zapraszamy

 

 

 

Dowiedz się więcej:

 

Szukaj w aktualnościach

Zobacz również

Potrzebujesz terapii?
Wybierz odpowiednią:

Nasza lokalizacja

Nasz gabinet psychologiczny znajduje się w miejscowości Zielonka w domu jednorodzinnym.
Graniczymy z miejscowościami z powiatu wołomińskiego, tj. Wołomin, Kobyłka, Marki, Ząbki a także Radzymin. Do skorzystania z naszych usług zapraszamy także mieszkańców najbliższych dzielnic WarszawyRembertów, Wawer i Praga.

Sprawdź, jak dojechać >

Ośrodek Terapii i Rehabilitacji
ul. Wrzosowa 66
05-220 Zielonka / k. Warszawy