Jeśli Twoje dziecko ma 12-15 lat to zapewne widzisz, że ten okres w życiu to prawdziwy poligon doświadczalny. Szalejące hormony, presja rówieśników, pierwsze zakochania, pierwsze poważne konflikty i wieczne pytanie: „Czy ja tu pasuję?”, „Czy ze mną wszystko ok?”![]()
Jako rodzice robimy, co możemy, ale czasem „pogadanki” w domu to za mało. Właśnie dlatego stworzyliśmy grupę TUS (Trening Umiejętności Społecznych) dedykowaną tej wymagającej grupie wiekowej.
A dlaczego TUS to dobre rozwiązanie ?
To nie są korepetycje ani nudna terapia. To bezpieczne laboratorium relacji, w którym Twój nastolatek nauczy się:
Asertywności bez agresji – jak powiedzieć „nie”, by nie stracić kolegów, ale zachować twarz.
Rozwiązywania konfliktów – zamiast „focha” lub kłótni, konkretna komunikacja.
Radzenia sobie ze stresem – co zrobić, gdy szkoła i oczekiwania zaczynają przytłaczać.
Rozpoznawania emocji – aby „nie wybuchnąć” w najmniej odpowiednim momencie.
Budowania pewności siebie – bo każdy nastolatek zasługuje na to, by czuć się dobrze w swojej skórze.
Co zyska Twoje dziecko?
Zamiast teorii – praktyka. Zamiast ocen – zrozumienie.
Nasi uczestnicy wychodzą z zajęć z poczuciem, że nie są sami ze swoimi problemami. To miejsce, gdzie mogą zdjąć maskę i po prostu być sobą, ucząc się przy tym, jak dogadać się z resztą świata.![]()
Zainwestuj w kompetencje jutra już dziś. Bo umiejętność dogadania się z ludźmi to najważniejszy przedmiot, jakiego można się nauczyć! ![]()
Zapisy trwają!
Liczba miejsc w grupie jest ograniczona (pracujemy w kameralnych warunkach, by każdy czuł się komfortowo).
Nasz gabinet psychologiczny znajduje się w miejscowości Zielonka w domu jednorodzinnym.
Graniczymy z miejscowościami z powiatu wołomińskiego, tj. Wołomin, Kobyłka, Marki, Ząbki a także Radzymin. Do skorzystania z naszych usług zapraszamy także mieszkańców najbliższych dzielnic Warszawy – Rembertów, Wawer i Praga.
Ośrodek Terapii i Rehabilitacji
ul. Wrzosowa 66
05-220 Zielonka / k. Warszawy