Porady on-line

Zapisz się na porady on-line i porozmawiaj z nami bez
wychodzenia z domu.

W okolicy

Kurs dla par – Jak rozmawiać i jak dobrze się kłócić?

pierwsze warsztaty – sobota 15 października 2016 | WSTĘP WOLNY

 
Polecamy warsztaty dla rodziców, których życie kręci się wokół dzieci, codziennych spraw, a im samym brakuje czasu dla siebie. Powoduje to rosnące napięcie i kolejny stres, z którym ciężko sobie samemu poradzić. Narasta frustracja, co powoduje negatywne emocje między mamą i tatą. Kiedy nadchodzi moment, w którym trudno wam rozmawiać o własnych potrzebach, wzajemnych oczekiwaniach i każda rozmowa kończy się kłótnią, warto nad tym popracować.
 
Klub Mam na Ursynowie w Warszawie zaprasza na warsztaty dla par, na których będziecie mogli dowiedzieć się jak powinno się ze sobą rozmawiać i słuchać nawzajem, co pozwoli utrzymywać między wami dobrą komunikację oraz w jaki sposób najlepiej wyrażać swoje emocje i oczekiwania. 
 
Będziecie mogli także podzielić się swoimi troskami i pytaniami z innymi członkami zajęć. Wszystkie nowe doświadczenia oraz informacje od innych par będą dla was bardzo pomocne. 
 
Zapraszamy na warsztaty 15 i 24 października w godzinach 10.00-16.00. 
 
Adres: Klub przy Lasku na Ursynowie, ul. Lasek Brzozowy 2 Warszawa
Zapisy i informacje: tel. 792 765 790 

 

Szukaj w okolicy

Potrzebujesz terapii?
Wybierz odpowiednią:

Nasza lokalizacja

Nasz gabinet psychologiczny znajduje się w miejscowości Zielonka w domu jednorodzinnym.
Graniczymy z miejscowościami z powiatu wołomińskiego, tj. Wołomin, Kobyłka, Marki, Ząbki a także Radzymin. Do skorzystania z naszych usług zapraszamy także mieszkańców najbliższych dzielnic WarszawyRembertów, Wawer i Praga.

Sprawdź, jak dojechać >

Ośrodek Terapii i Rehabilitacji
ul. Wrzosowa 66
05-220 Zielonka / k. Warszawy