Porady on-line

Zapisz się na porady on-line i porozmawiaj z nami bez
wychodzenia z domu.

W okolicy

Trening umiejętności społecznych dla dzieci

 

Drodzy Rodzice,

 

Jesteśmy gabinetem terapeutycznym Linia Zdrowia z Zielonki pod Warszawą. Regularnie od wielu lat prowadzimy grupy terapeutyczne dla dzieci – Trening Umiejętności Społecznych TUS.

 

Od drugiego tygodnia września rozpoczynamy kolejny sezon grup. Zapraszamy do zgłaszania swoich dzieci na nasze zajęcia.

 

Grupy terapeutyczne przeznaczone są dla dzieci od wieku przedszkolnego do gimnazjalnego. Odbywają się raz w tygodniu i trwają godzinę lub dwie godziny lekcyjne, w zależności od wieku dzieci i ich potrzeb. Grupy mają na celu pomóc dzieciom z problemami wychowawczymi, szkolnymi, nieśmiałych, w okresie buntu, lękowych, źle funkcjonujących w grupie rówieśniczej, wykazujących niekontrolowaną agresję czy wycofanych społecznie.

 

Grupy mają na celu naukę samokontroli, polepszenie funkcjonowania dzieci w sytuacjach społecznych, uczenie przestrzegania reguł i norm społecznych, pomoc w zrozumieniu dzieciom własnych emocji i akceptowanie siebie. Grupy są także możliwością dla wielu dzieci nawiązania w końcu relacji przyjacielskich z innymi dziećmi i poczucie akceptacji rówieśników.

 

Zgłoszenia przyjmujemy mailowo gabinet@linia-zdrowia.pl lub smsowo pod numerem 601 372 279. W zgłoszeniu prosimy o podanie imienia i nazwiska dziecka, roku urodzenia oraz klasy do której uczęszcza. Psycholog prowadzący grupy skontaktuje się ze wszystkimi rodzicami w wolnej chwili, ponieważ kiedy przyjmuje swoich pacjentów, nie jest w stanie odbierać połączeń telefonicznych.

 

Więcej pomocnych informacji znajdą Państwo na naszej stronie www.linia-zdrowia.pl w zakładce Oferta dla dziec ? Grupy rozwoju umiejętności społecznych

 

 

Linia Zdrowia

ul. Wrzosowa 66

05-220 Zielonka

www.linia-zdrowia.pl

tel. 503 527 656

 

Szukaj w okolicy

Potrzebujesz terapii?
Wybierz odpowiednią:

Nasza lokalizacja

Nasz gabinet psychologiczny znajduje się w miejscowości Zielonka w domu jednorodzinnym.
Graniczymy z miejscowościami z powiatu wołomińskiego, tj. Wołomin, Kobyłka, Marki, Ząbki a także Radzymin. Do skorzystania z naszych usług zapraszamy także mieszkańców najbliższych dzielnic WarszawyRembertów, Wawer i Praga.

Sprawdź, jak dojechać >

Ośrodek Terapii i Rehabilitacji
ul. Wrzosowa 66
05-220 Zielonka / k. Warszawy