Porady on-line

Zapisz się na porady on-line i porozmawiaj z nami bez
wychodzenia z domu.

W okolicy

Warszawskie targi dla rodziców

24 maja targi dla mieszkańców Warszawy i okolic

– zapraszamy na pierwszą edycję targów babyBUM dla rodziców aktywnych dzieci. Zapraszamy do nowoczesnego studi PIN-UP na ulicy Nowogrodkzkiej 84/86 w Warszawie.

Pokażemy jak szeroka jest oferta usług dla dzieci w Warszawie. Przedstawimy wystawców związanych z najróżniejszymi dyscyplinami sportu w strefie SPORT BUM. Będziecie mogli sprawdzić, gdzie najlepiej zapisać swoje dzieci na taniec, sztuki walki, wspinaczkę czy inne zajęcia.

Warto nas odwiedzić, ponieważ przedstawimy też ofertę edukacyjną żłóbków i przedszkoli w Warszawie oraz wydawnictw w strefie EDU BUM.

Każdy uczestnik będzie też mógł skosztować zdrowych i ekologicznych smakołyków, które będą dostępne u naszych wystawców w streie EKO BUM.

Uzupełnieniem całości będzie strefa RZECZY BUM, gdzie przedstawimy wyselekcjonowane marki odzieżowe dla dzieci i najciekawszy design do dziecięcych pokoi.

Na nasze targi zapraszamy wszytkich rodziców z dziećmi. Zadbamy o atrakcję także dla najmłodszych dzieci.

Obralismy sobie na cel promowanie aktywności sportowej wśród dzieci od najmłodszych lat. Sport to zdrowie, a czym skorupka nasiąknie za młodu… 😉 Mądra edukacja procentuje w przyszłości.

wystawców prosimy o kontakt pod adresem: targibabybum@gmail.com

Szukaj w okolicy

Potrzebujesz terapii?
Wybierz odpowiednią:

Nasza lokalizacja

Nasz gabinet psychologiczny znajduje się w miejscowości Zielonka w domu jednorodzinnym.
Graniczymy z miejscowościami z powiatu wołomińskiego, tj. Wołomin, Kobyłka, Marki, Ząbki a także Radzymin. Do skorzystania z naszych usług zapraszamy także mieszkańców najbliższych dzielnic WarszawyRembertów, Wawer i Praga.

Sprawdź, jak dojechać >

Ośrodek Terapii i Rehabilitacji
ul. Wrzosowa 66
05-220 Zielonka / k. Warszawy