Porady on-line

Zapisz się na porady on-line i porozmawiaj z nami bez
wychodzenia z domu.

Aktualności

Zajęcia z logopedą dla dzieci

Zapraszamy dzieci z Zielonki lub okolic (Wołomin, Kobyłka, Marki, Ząbki) na zajęcia z logopedą w naszej poradni. Nie każdy wie, że logopeda może bardzo pomóc dziecku, nie tylko w leczeniu wady wymowy, ale w kształtowaniu prawidłowych wypowiedzi tak ustnych jak i pisemnych.

 

Dzieci często doświadczają trudności gdy próbują odpowiedzieć na pytanie lub napisać swoją wypowiedź. Między innymi np. pomijają istotne fakty, jakby zakładały, że ktoś to będzie wiedział, mylą kolejność w jakiej powinny przekazać swoją wiadomość, przez co staje się ona nieczytelna dla odbiorcy. Wypowiedz taka tak pisemna jak ustna jest bardzo trudna w odbiorze i stawia dziecko w niekorzystnej sytuacji np. w szkole. Dziecko takie się często zniechęca, boi się spontanicznie opowiadać, nie chce być pytane lekcji przez nauczyciela, nie chce pisać wypracowań. Tym czasem zajęcia z logopedą mogą być świetną receptą na te problemy. Dziecko, które nabiera wprawy w budowaniu wypowiedzi, chętniej się odzywa na lekcji, zgłasza do odpowiedzi samo czym buduje sobie u nauczyciela pozytywny wizerunek. Owocuje to poprawą nie tylko ocen ale poczucia własnej wartości. Polecamy takie zajęcia dla dzieci tak z wadą wymowy jak i bez niej.

 

Nasz gabinet logopedyczny prowadzi zajęcia dla dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym

 

Oferta terapii logopedycznej

Szukaj w aktualnościach

Zobacz również

Potrzebujesz terapii?
Wybierz odpowiednią:

Nasza lokalizacja

Nasz gabinet psychologiczny znajduje się w miejscowości Zielonka w domu jednorodzinnym.
Graniczymy z miejscowościami z powiatu wołomińskiego, tj. Wołomin, Kobyłka, Marki, Ząbki a także Radzymin. Do skorzystania z naszych usług zapraszamy także mieszkańców najbliższych dzielnic WarszawyRembertów, Wawer i Praga.

Sprawdź, jak dojechać >

Ośrodek Terapii i Rehabilitacji
ul. Wrzosowa 66
05-220 Zielonka / k. Warszawy