Porady on-line

Zapisz się na porady on-line i porozmawiaj z nami bez
wychodzenia z domu.

W okolicy

Jazda konna i hipoterapia dla dzieci

Stajnia Smerfetka zaprasza dzieci z okolic Zielonki

 

(Warszawa Rembertów, Targówek, Kobyłka, Wołomin, Marki) do korzystania z nauki jazdy konnej i zajęć hipoterapii. Zajęcia odbywają się na Zielonce Bankowej (ul. Wrzosowa 66) i prowadzone są przez licencjonowaną terapeutkę hipoterapii na spokojnej, cierpliwej, dobrze ułożonej klaczy Smerfetce. Lekcjom jazdy przygląda się kucyk Merkury, łasy na głaskanie i marchewki.

 

Dzieci mogą cieszyć się jego obecnością i samodzielnie karmić konie po zajęciach. Terapia konna jest bardzo przyjemna dla dziecka, relaksująca i dobrze wpływa na rozwój mięśni, gęstość kości, równowagę i sprawność dzieci. Poprawia się koordynacja, koncentracja uwagi, odporność na choroby.

 

Zobacz ofertę i zapisz swoje dziecko. Osoby zainteresowane zapraszamy do przeczytania i dowiedzenia się więcej na temat hipoterapii i jazdy konnej.

 

Szukaj w okolicy

Potrzebujesz terapii?
Wybierz odpowiednią:

Nasza lokalizacja

Nasz gabinet psychologiczny znajduje się w miejscowości Zielonka w domu jednorodzinnym.
Graniczymy z miejscowościami z powiatu wołomińskiego, tj. Wołomin, Kobyłka, Marki, Ząbki a także Radzymin. Do skorzystania z naszych usług zapraszamy także mieszkańców najbliższych dzielnic WarszawyRembertów, Wawer i Praga.

Sprawdź, jak dojechać >

Ośrodek Terapii i Rehabilitacji
ul. Wrzosowa 66
05-220 Zielonka / k. Warszawy