Porady on-line

Zapisz się na porady on-line i porozmawiaj z nami bez
wychodzenia z domu.

Dla dorosłych

Psycholog

W naszym gabinecie psychologicznym oferujemy terapię oraz pomoc psychologiczną dla osób w każdym wieku.

Przeprowadzamy terapię indywidualną dorosłych w problemach związanych z zaburzeniami nastroju, lękami, fobiami czy zaburzeniami osobowości. Rozwiązujemy problemy z radzeniem sobie z agresją i złością, z nawiązywaniem relacji z innymi czy z niskim poczuciem własnej wartości. Pomagamy, kiedy brakuje umiejętności radzenia sobie w sytuacjach stresowych, w przezwyciężaniu życiowych kryzysów, wzmacniamy asertywność. Przeprowadzamy także treningi relaksacyjne. Dostosowujemy naszę pracę do wymagań psychicznych naszych pacjentów i wybieramy najlepszą możliwą formę terapii, aby jej skuteczność była jak najwyższa.

Odpowiednia terapia pomaga także w problemach małżeńskich i rodzinnych. Diagnozujemy przyczynę problemów, pomagamy rozwiązać sytuacje konfliktowe. Pokazujemy jak umocnić więzi partnerskie/rodzinne. Przeprowadzamy także treningi komunikacji, które uczą jak mówić o własnych potrzebach, oczekiwaniach i odczuciach.

Psycholog zajmuje się także leczeniem nerwic, depresji oraz terapią zaburzeń lękowych. Oferujemy także konsultacje psychologiczne, diagnozę psychologiczną, pomoc w sytuacjach kryzysowych oraz terapię dla rodzin w kryzysie (przemoc, alkoholizm, przewlekła choroba jednego z członków rodziny).

Linia Zdrowia mieści się w domu jednorodzinnym, przeznaczonym na gabinet. Staramy się zapewnić poczucie bezpieczeństwa oraz dyskrecji każdemu z naszych klientów. Panuje u nas domowa, przyjazna atmosfera.

 

Prosimy nie zwlekać i nie bagatelizować swoich problemów, ponieważ dobra terapia psychologiczna może znacząco poprawić jakość naszego życia. Czekamy na Twój kontakt.

 

Nasza lokalizacja

Nasz gabinet psychologiczny znajduje się w miejscowości Zielonka w domu jednorodzinnym.
Graniczymy z miejscowościami z powiatu wołomińskiego, tj. Wołomin, Kobyłka, Marki, Ząbki a także Radzymin. Do skorzystania z naszych usług zapraszamy także mieszkańców najbliższych dzielnic WarszawyRembertów, Wawer i Praga.

Sprawdź, jak dojechać >

Ośrodek Terapii i Rehabilitacji
ul. Wrzosowa 66
05-220 Zielonka / k. Warszawy